logotype
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
12 -December -2017 - 02:54

Υποστηρικτής

  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΑ
  • ΥΠΕΡΑΓΟΡΑ ΚΡΕΑΤΩΝ Ρίζος
  • A.S.K.

Υποστηρικτής

  • ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  • ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

Υποστηρικτής

  • CULTI coffee and more
  • Nivel espresso bar

Υποστηρικτής

  • LizardGrip Ελαστικά Ζάντες Auto-Moto

ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 10 & 11/1/15

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ U-18 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή:Respectcup        
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΕΠΣΔΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή:ΕΠΣΔΑ         
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ U-15 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή:Respectcup        
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ U-13 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή:Respectcup         
             
ΤΜΗΜΑ  Διοργάνωση/Γήπεδο Ημερομηνία / Ώρα αγώνα Ομάδες Συγκέντρωση ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ  
U-18 (97-98-99) ΕΦΗΒΙΚΟ RESPECTCUP /    ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ    α.α 0-3   
ΝΕΟΙ  (99-00)  ΕΠΣΔΑ / ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σαββάτο 10/1, ώρα 12:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ  11:00 1-1  
U-15 (2000) ΠΑΙΔΙΚΟ  RESPEKTCUP / ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 11/1, ώρα 11:30 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ  10:30  1-3   
U-15 (2001) ΠΑΙΔΙΚΟ  ACROPOLIS / COSMOS CLUB ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ    
U-13 (02-03) ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ  RESPECTCUP / Δ΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/1, ώρα 17:00 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ 0-7   
U-13 (02-03) ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ  ACROPOLIS / COSMOS CLUB Κυριακή 11/1, ώρα 12:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  2-8   

U-11 (04-05) JUNIOR 1 (8Χ8)

ACROPOLIS / COSMOS CLUB Κυριακή 11/1, ώρα 10:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ 3-0   
U-11 (04-05) JUNIOR 2 (8X8) ACROPOLIS / COSMOS CLUB  Κυριακή 11/1, ώρα 11:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ 4-0   
U-9 (06-07) PROJUNIOR ACROPOLIS / COSMOS CLUB Κυριακή 11/1, ώρα 11:00  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΟΜΙΛ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  2-2   
U-7 (08-09) STARS  ACROPOLIS / COSMOS CLUB Κυριακή 11/1, ώρα 10:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟΚ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ   
             

 

Αγώνες Ακαδημίας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ U-18 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή:Respectcup        
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΕΠΣΔΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή:ΕΠΣΔΑ         
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ U-15 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή:Respectcup        
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ U-13 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή:Respectcup         
             
ΤΜΗΜΑ  Διοργάνωση/Γήπεδο Ημερομηνία / Ώρα Ομάδες Συγκέντρωση ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ  
U-18 (97-98-99) ΕΦΗΒΙΚΟ RESPECTCUP / ΑΝΟΙΞΗΣ Κυριακή 14/12, ώρα 18:00 ΕΝΩΣΗ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ SC - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  14:30 ΑΚΡΑΤΗΤΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ  2-0   
ΝΕΟΙ ΕΠΣΔΑ (99-00)  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ / ΜΑΝΔΡΑΣ Σαββάτο 13/12, ώρα 11:00 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  0-3 α.α.   
U-15 (2000) ΠΑΙΔΙΚΟ  RESPEKTCUP / ΑΝΟΙΞΗΣ Κυριακή 14/12, ώρα 16:30 ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  14:30 ΑΚΡΑΤΗΤΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΜΕ ΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ 1-2   
U-15 (2001) ΠΑΙΔΙΚΟ  ACROPOLIS / COSMOS CLUB Κυριακή 14/12, ώρα 11:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ 3-6   
U-13 (02-03) ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ  RESPECTCUP / ΓΑΛΑΞΙΑ Κυριακή 14/12, ώρα 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ 2-3   
U-13 (02-03) ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ  ACROPOLIS / COSMOS CLUB Κυριακή 14/12, ώρα 10:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  3-1   

U-11 (04-05) JUNIOR 1 (8Χ8)

ACROPOLIS / COSMOS CLUB ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ    
U-11 (04-05) JUNIOR 2 (8X8) ACROPOLIS / COSMOS CLUB  ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ    
U-9 (06-07) PROJUNIOR ACROPOLIS / COSMOS CLUB Κυριακή 14/12, ώρα 13:00  ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 2 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  1-1   
           
U-7 (08-09) STARS  ACROPOLIS / COSMOS CLUB ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ     
             

 

 

 

Τουρνουά Χριστουγέννων

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΠΣΑ 20-21-22-23/12

           
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΦΗΒΙΚΟΥ (97-98-99) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή: ΕΠΣΑ   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ    
1η αγωνισρική/γήπεδο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ώρα 20:15-20/12 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0-2    
2η αγωνιστική/γήπεδο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ώρα 17:45-21/12 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2-0    
3η αγωνιστική/γήπεδο ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  ώρα 16:00-22/12 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-1     
    GROUP C 1ος όμιλος Θέση 4η     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (00-01) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πηγή: ΕΠΣΑ   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ    
1η αγωνιστική/γήπεδο Αγ. Αναργύρων ώρα 12:40-20/12 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 1-3     
2η αγωνιστική/γήπεδο FAIR PLAY ΡΕΝΤΗ ώρα 12:40-21/12 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ATHENS 2 0-1    
3η αγωνιστική/γήπεδο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ώρα 19:00-22/12 ΑΜΦΙΑΛΗ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0-4     
      GROUP C 1ος όμιλος  Θέση 2η     
GROUP C ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ/γήπεδο ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ώρα 13:15-23/12 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΝΑΘΛΗΘΗΚΕ     
ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1 WEST CHRISTMAS ATTIKA SOCCER STAR 19-20-21/12            
ΤΜΗΜΑ: ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (02-03) 11Χ11 ή 9Χ9          
ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ  ΘΕΣΗ   
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/12 19:00  3F  ΔΥΝΑΜΗ 1 - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2-2     
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12 13:00  SOCCERLAND  ΣΑΛΠΕΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 1-2     
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12 15:00  3F  ΔΥΝΑΜΗ 2 - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0-3     
ΚΥΡΙΑΚΗ  19:00  3F  ΔΥΝΑΜΗ 1 - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  1-1 Πεν. 5-4 2η θέση   
ΤΜΗΜΑ: JUNIOR (04-05) 9Χ9           
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  20:00  3F  ΔΥΝΑΜΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0-0     
ΣΑΒΒΑΤΟ  18:00  3F  ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2-1     
ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00  SOCCERLAND  ΣΑΛΠΕΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 7-3     
ΚΥΡΙΑΚΗ  18:00  3F  ΔΥΝΑΜΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  2-2 Πεν. 0-1 3η θέση   
ΤΜΗΜΑ: PROJUNIOR (06-07) 6Χ6           
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:00  3F  ΔΥΝΑΜΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 4-1     
ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00  SOCCERLAND  ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 4-2     
ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00  SOCCERLAND  AXAJ ΙΛΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  5-0  5η θέση   
             
             
ΤΜΗΜΑ: STARS (08-09) 6X6           
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:00  SOCCERLAND  ΔΥΝΑΜΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ   3-1     
ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00  SOCCERLAND  SOCCERLAND 2 - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 1-1     
ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00  SOCCERLAND  ΣΑΛΠΕΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 5-1     
ΚΥΡΙΑΚΗ  13:30  SOCCERLAND  ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  1-0 6η θέση   
             
2017  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ