logotype
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
12 -December -2017 - 02:52

Υποστηρικτής

  • A.S.K.
  • ΥΠΕΡΑΓΟΡΑ ΚΡΕΑΤΩΝ Ρίζος
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΑ

Υποστηρικτής

  • ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
  • ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Υποστηρικτής

  • CULTI coffee and more
  • Nivel espresso bar

Υποστηρικτής

  • LizardGrip Ελαστικά Ζάντες Auto-Moto

ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ KIVOTOS CUP 2016

  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ STARS ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 

13139323 1150926164939277 1359832553189906665 n  13178656 1152767664755127 6497619663141901758 n 

  13174007 1152767878088439 8627032456380701850 n  13124987 1152767668088460 5697350212634126906 n

Τα Αστεράκια του Ακράτητου (προπονητής Ζησούδης Δ.) ξεκίνησαν σήμερα τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις στο Πασχαλινό τουρνουά KIVOTOS CUP 2016. Καλή επιτυχία στην ομάδα μας !!!!!

Αποτέλεσματα 1ης ημέρας:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ KIVOTOS 1η

Αποτέλεσματα 2ης ημέρας:

2η ημέρα

Αποτέλεσματα 3ης ημέρας:

3h mera

Το αγωνιστικό πρόγραμμα:

1η αγων. 3/5, ώρα 18:00, γήπεδο AFC, ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ( 5 - 3 ). Τα γκολ ΣΚΡΕΚΟΣ (2) - ΣΙΩΖΙΟΣ (2) - ΒΑΤΣΗΣ (1).

2η αγων. 4/5, ώρα 17:00, γήπεδο AFC, ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ( 6 - 2 ). Τα γκολ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (2) - ΣΙΩΖΙΟΣ (2) - ΒΑΤΣΗΣ (2).

3η αγων. 4/5, ώρα 20:00, γήπεδο AFC, ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ( 2 - 0 ). Τα γκολ ΒΑΤΣΗΣ (1) - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (1).

4η αγων. 5/5, ώρα 19:00, γήπεδο AFC, ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ( 5 - 1 ). Τα γκολ ΣΙΩΖΙΟΣ (2) - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (2) - ΣΚΡΕΚΟΣ (1).

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

telikoi katataxi

Αποτέσματα ΤΕΛΙΚΟΥ - ΜΙΚΡΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ

telikoi

ΤΕΛΙΚΟΣ: Τα γκολ (3) ΒΑΤΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (1).

VIDEO ΤΕΛΙΚΟΥ

https://www.facebook.com/mskandalari/videos/o.466826843475844/1152773788087848/?type=2&theater

https://www.facebook.com/mskandalari/videos/o.466826843475844/1152779621420598/?type=2&theater

https://www.facebook.com/groups/466826843475844/

1η θέση ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 

2η θέση ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ

3η θέση ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

4η θέση ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.

Οι ομάδες που συμμετέχουν στον Α' όμιλο:

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 

Οι ομάδες που συμμετέχουν στον Β' όμιλο:

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.

 

 

 

ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 23 & 24/4/16

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ JUNIOR (05-06) ΕΠΣΔΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: ΕΠΣΔΑ, www.epsda.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΙΔΩΝ (01-02) RESPECTCUP (LIBERO) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: www.respectcup.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ (98-99-00) RESPECTCUP (LIBERO) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: www.respectcup.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (03-04) ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ SPORTteam cup ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: www.soccermanager.gr 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΠΣΔΑ)
ΤΜΗΜΑ ΕΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ / ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
           
JUNIOR 15η αγων. 05-06.      ΡΕΠΟ  
           
ΤΟΥΡΝΟΥΑ/ΦΙΛΙΚΑ
ΤΜΗΜΑ ΕΤΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ/ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ / ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
           
ΕΦΗΒΙΚΟ / 3η αγων. 98-99-00. RESPECTCUP/FOUS DE FOOT ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 12:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2000 - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  1 - 1
           
ΠΑΙΔΙΚΟ  01-02. ΦΙΛΙΚΟ/ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 11:30 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  2 - 3 
           
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ   03-04.  ΦΙΛΙΚΟ/ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 13:15  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ  1 - 0 
           
JUNIOR 05-06. ΦΙΛΙΚΟ/ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 10:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  1 - 4
           
PROJUNIOR 07-08. 8ο FAIR PLAY/
    ΡΕΠΟ  
           
STARS 09-10. 8ο FAIR PLAY/   ΡΕΠΟ  
           

ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 16 & 17/4/16

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (03-04) ΕΠΣΔΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: ΕΠΣΔΑ, www.epsda.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ JUNIOR (05-06) ΕΠΣΔΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: ΕΠΣΔΑ, www.epsda.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΙΔΩΝ (01-02) RESPECTCUP (LIBERO) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: www.respectcup.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ (98-99-00) RESPECTCUP (LIBERO) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: www.respectcup.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (03-04) ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ SPORTteam cup ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: www.soccermanager.gr 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΠΣΔΑ)
ΤΜΗΜΑ ΕΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ / ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
           
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 14η αγων. 03-04. ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 10:30   ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ  0 - 8
           
JUNIOR 15η αγων. 05-06. ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 9:00  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  3 - 0 α.α. 
           
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΤΜΗΜΑ ΕΤΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ/ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ / ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
           
ΕΦΗΒΙΚΟ / 2η αγων. 98-99-00. RESPECTCUP/Β΄ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 20:00 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 1 - 4 
           
ΠΑΙΔΙΚΟ  01-02. RESPECTCUP/ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 19:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  4 - 0 
           
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ   03-04.     ΡΕΠΟ  
           
PROJUNIOR 07-08. 8ο FAIR PLAY/ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ
 ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 17:00   ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  4 - 5 
           
STARS 09-10. ΦΙΛΙΚΟ/SOCCERLAND ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ, ΩΡΑ 10:00   SOCCERLAND ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  2 - 1 
           

ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 9 & 10/4/16

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (03-04) ΕΠΣΔΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: ΕΠΣΔΑ, www.epsda.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ JUNIOR (05-06) ΕΠΣΔΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: ΕΠΣΔΑ, www.epsda.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΙΔΩΝ (01-02) RESPECTCUP (LIBERO) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: www.respectcup.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ (98-99-00) RESPECTCUP (LIBERO) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: www.respectcup.gr)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (03-04) ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ SPORTteam cup ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ (πηγή: www.soccermanager.gr 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΠΣΔΑ)
ΤΜΗΜΑ ΕΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ / ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
           
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 14η αγων. 03-04.        
           
JUNIOR 14η αγων. 05-06.        
           
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΤΜΗΜΑ ΕΤΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ/ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ / ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
           
ΕΦΗΒΙΚΟ / 1η αγων. 98-99-00. RESPECTCUP/ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 18:30 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - 0 
           
ΠΑΙΔΙΚΟ  01-02. ΦΙΛΙΚΟ/ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 16:33 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  1 - 2 
           
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ   03-04. ΦΙΛΙΚΟ/ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 14:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  0 - 2 
           
PROJUNIOR 07-08. 8ο FAIR PLAY/ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
 ΣΑΒΒΑΤΟ, ΩΡΑ 12:00   ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  0 - 10 
           
STARS 09-10. 8ο FAIR PLAY/ΕΡΜΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ, ΩΡΑ 10:00  ΕΡΜΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ  1 - 3 
           

 

2017  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ